Embassy Holidays

 

 

क्र.सं. मिति (Date) अवसर (Occasion)
1. बैशाख 17, सोमबार

(Monday, 30 April 2018)

बुद्ध जयन्ती

(Buddha Jayanti)

2. वैशाख 18, मंगलबार

(Tuesday, 01 May 2018)

मे दिवस (विश्व मजदुर दिवस)

(International Labor Day)

3. असार 3 दिन

(June/July, 3 Days)

ईद-उल-फित्र

Eid-Ul-Fitr

4. भदौ 2 दिन

(August/September 2 Days)

ईद-उल-जोहा

(Eid-Ul-Joha)

5. असोज 4, बिहीबार

(Wednesday, 20 September 2018)

संविधान/राष्ट्रिय दिवस

(Constitution/National Day)

6. असोज 31, बुधबार

(Wednesday, 17 October 2018)

बडादशैं

(Dashain)

7. कार्तिक 01, बिहीबार

(Thursday, 18 October 2018)

बडादशैं

(Dashain)

8. कात्तिक 21, बुधबार

(Wednesday, 07 November 2018)

लक्ष्मीपूजा/दीपावली

(Dipawali)

9. कार्तिक 22 गते, बिहीबार

(Thursday 08 November 2018)

गोवर्धन पूजा/म्हपुजा/नेपाल सम्वत

(Gobardhan Puja/Myaha Puja/Nepal Sambat)

10. कात्तिक 27, मंगलबार

(Tuesday, 13 November 2018)

छठ पर्व

(Chhath Festival)

11. पुस 3, मंगलबार

(Tuesday, 18 December 2018)

कतारको राष्ट्रिय दिवस

(National Day of the state of Qatar)

12. माघ 01, मंगलबार

(Tuesday, 15 January)

माघे सक्रान्ति

(Maghe Sankrati)

13. माघ 29, मंगलबार

(Tuesday, 12 February 2018)

कतारको खेलकुद दिवस

(Sports Day of the state of Qatar)

14. फाल्गुण 20, सोमबार

(Monday, 04 March 2018)

महाशिवरात्री

(Mahasivaratri)

15. चैत्र 07, बिहीबार

(Thursday, 21 March, 2018)

फागुपूर्णिमा

(Fagu Purnima-Festival of Colours)