Embassy Holidays

नेपाली राजदूताबास दोहा, कतार

सार्वजनिक बिदाहरु, २०७७

क्र. सं. (S.No.) मिति (Date) अवसर (Occasion)
बैशाख १ गते, सोमबार (Monday, 13 April 2020) नयाँ बर्ष (New Year Day)
बैशाख २५ गते बिहीबार (Thursday, 7 May 2020) बुद्ध जयन्ती (Buddha Jayanti)
जेठ ११-१३,आइतबार-मंगलबार, ३ दिन (Sunday-Tuesday, May 24-26, 2020, 3 Days) ईद-उल-फित्र Eid-Ul-Fitr **
श्रावण १८-१९ आइतबार र सोमबार २ दिन (Sunday, Monday August 2-3, 2020, 2 Days) ईद-अल-अदा (Eid-Ul-Adha)**
कार्तिक ९, १० आइतबार र सोमबार (Sunday and Monday,  October 25-26 2020) बडादशैं (Dashain)
कार्तिक ३०, मंसिर १ आइतबार र सोमबर (Sunday, Monday, October 15-16, 2020) तिहार, म्हपुजा, नेपाल संवत् Tihar/Myaha Puja/Nepal Sambat)
माघ १, बिहीबार (Thursday, 14 January 2021) माघे संक्रान्ति (Maghe Sankrati)
माघ २७, मंगलबार (Tuesday, 09 February 2021) कतारको खेलकुद दिवस (Sports Day of the state of Qatar)
फाल्गुण २४, सोमबार (Monday, 8 March 2021) अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस (International Women’s Day)
१० फाल्गुण २७, बिहीबार (Thursday, 11 March 2021) महाशिवरात्री (Maha Shivaratri)
११ चैत्र १५, आइतबार (Sunday, 11 April, 2021) फागुपूर्णिमा (Fagu Purnima-Festival of Colours)

 

** Date of Eid-Ul-Fitr and Eid-Ul-Adha holidays are subject to the sighting of the Moon.

नेपाली राजदूतावास, दोहा
२०७६ चैत्र २७