Embassy Holidays

२०७९ सालको लागि नेपाली राजदूतावास दोहाबाट तोकिएका सार्वजनिक बिदाहरु

 Embassy Holidays for the Year 2022-23

क्र. सं.

मिति (Date)

अवसर (Occasion) 

बैशाख १ गते बिहिबार (Thursday, 14 April 2022)

नव बर्ष (Nepali New Year)

बैशाख १८ गते आइतबार (Sunday, 1 May 2022)

विश्व मजदुर दिवस (May Day)

बैशाख १९-२० गते सोमबार-मंगलबार (Monday-Tuesday, 2-3 May 2022)

ईद उल फित्र (Eid Al Fitr)**

जेष्ठ २ गते सोमबार (Monday, 16 May 2022)

बुद्ध जयन्ती (Buddha Jayanti)

जेठ १५ गते आइतबार (Sunday, 29 May 2022)

गणतन्त्र दिवस  (Republic Day)

असार २६-२७ गते आइतबार- सोमबार (Sunday-Monday, 10-11 July 2022)

ईद उल अजहा (Eid Al Adha)**

असोज ३ गते सोमबार (Monday, 19 Sept 2022)

संविधान/ राष्ट्रिय दिवस (Constitution/National Day)

असोज १९ गते बुधबार (Wednesday, 5 Oct 2022)

विजया दशमी (Vijaya Dashami)

कार्तिक १० गते बिहिबार (Thursday, 27 Oct 2022)

भाइटीका (Bhaiteeka)

१०

कार्तिक १३ गते आइतबार (Sunday, 30 Oct 2022)

छठ पर्व( Chhath Parva)

११

पौष ३ गते आईतबार (Sunday, 18 Dec 2022)

कतारको राष्ट्रिय दिवस (National Day of the state of Qatar)

१२

फागुन २ गते मंगलबार (Tuesday, 14 February 2023)

कतारको राष्ट्रिय खेलकुद दिवस (Sports Day of the state of Qatar)

१३

फागुन ७ गते आइतबार (Sunday, 19 February 2023)

प्रजातन्त्र दिवस (Democracy Day)

१४

फाल्गुण २४ गते बुधबार (Wednesday, 8 March 2023)

अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस (International Women’s Day)

नोट:

** Date of Eid-Al-Fitr and Eid-Al-Adha holidays are subject to the sighting of the Moon.

  • शुक्रबार र शनिबार राजदूतावास बन्द रहनेछ/ Embassy will remain closed on Friday and Saturday.

नेपाली राजदूतावास, दोहा

२०७८ चैत्र २१