Embassy Holidays

२०७८ सालको लागि यस राजदूतावासले दिने सार्वजनिक बिदाको सूची

क्र. सं.

मिति (Date)

अवसर (Occasion)

बैशाख १ गते बुधबार (Wednesday, 14 April 2021)

नयाँ बर्ष (Nepali New Year’s Day)

बैशाख २९/३० गते बुधबार/बिहीबार (Wednesday-Thursday, 12-13 May 2021)

ईद-उल- फित्र(Eid-Ul-Fitr) **

जेष्ठ १२ गते बुधबार (Wednesday, 26 May 2021)

बुद्ध जयन्ती (Buddha Jayanti)

श्रावण ५/६/७ गते मंगलबार,बुधबार र बिहिबार (Tuesday – Thursday, 20-22 July 2021)

ईद-उल-अदा (Eid-Ul-adha) **

असोज ३ गते आईतबार (Sunday, 19 September 2021)

संबिधान दिवस (Constitution Day)

असोज २१ गते बिहिबार (Thursday, 7 October 2021)

घटस्थापना (Ghatasthapana)

असोज २७/२८ गते बुधबार र  बिहिबार (Wednesday-Thursday, 13-14 October 2021)

बडादशैं (Dashain)

कार्तिक १८ गते बिहिबार (Thursday, 4 November 2021)

लक्ष्मी पूजा (Laxmi Pooja)

कार्तिक २४ गते  बुधबार ( Wednesday, 10 November 2021)

छठ पर्व ( Chhath Festival)

१०

माघ २५ गते मंगलबार  (Tuesday, 8 February 2022)

कतारको राष्ट्रिय खेलकुद दिवस  (National Sports Day of the state of Qatar)

११

फाल्गुण १७ गते मंगलबार (Tuesday, 1 March 2022)

महाशिवरात्री ( Maha Shivaratri)

१२

फाल्गुण २४ गते मंगलबार (Tuesday, 8 March 2022)

अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस (International Women’s Day)

१३

चैत्र ३ गते बिहिवार (Thursday, 17 March 2022)

फागू पूर्णिमा(Fagu Purnima)

नोट:

** Date of Eid-Ul-Fitr and Eid-Ul-Adha holidays are subject to the sighting of the Moon.

कतारमा प्रचलित सप्ताहन्त (शुक्रबार र शनिबार ) मा पर्ने सार्वजनिक बिदाहरु:

बैशाख १८ गते शनिबार (Saturday, 1 May 2021)

अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक दिवस (Labour Day)

जेष्ठ १५ गते शनिबार (Saturday, 29 May  2021)

गणतन्त्र दिवस (Republic Day)

पौष ३ गते शनिबार (Saturday, 18 December 2021)

कतारको राष्ट्रिय दिवस ( National Day of the State Qatar)

माघ १ गते शनिबार (Saturday, 15 January 2022)

माघी पर्व (Maghi Parba)

फाल्गुण ७ गते शनिबार (Saturday, 19 February 2022)

प्रजातन्त्र दिवस ( Democracy Day)

नेपाली राजदूतावास, दोहा

२०७७ चैत्र १६